In het kader van de kennismakingsronde die de nieuwe burgemeester, Ard van der Tuuk, door de gemeente maakt zal hij ook Niehove bezoeken. Eigenlijk heeft hij al een mooie wijze kennis gemaakt met Niehove op 4 oktober tijdens de feestelijkheden rond “het mooiste dorp van Nederland”, maar dit is dan een nadere kennismaking
De burgemeester wordt ontvangen in de Eisseshof op 22 november van 9.40 tot 10.30 uur door een delegatie van Dorpsbelangen en Dorphuis. Wie het leuk vindt is van harte welkom om aan te schuiven.
Naast een nadere kennismaking willen we in ieder geval aan de orde stellen: de parkeerproblemen, het Diepje, het onderhoud van het groen en de verdere stappen naar aanleiding van de verkiezing tot “het mooiste dorp”.